Turkish News Agency - TNA - THA

Turkish News - Türk Haber Ajansı - Haberler

Sunday, 05.20.2018, 05:46 PM (GMT)

News - Haberler

Fenerbahçe'den TFF'ye Vodafone Park tepkisi

Cumhuriyet.com.trCumhuriyet.com.trFenerbahçe Kulübü, Beşiktaş-Galatasaray derbisi sırasında Vodafone Park’ta merdiven boşluklarının boş kalması sağlanamamasına rağmen siyah-beyazlı kulübün PFDK’ya sevk edilmemesine tepki gösterdi.

Nihat Doğan hakkında zorla getirme kararı

“Kurtlar Vadisi Darbe” dizisi hakkında hakaret ve iftira suçunu işlediği iddiasıyla Nihat Doğan’ın da aralarında olduğu sanıklar hakkında zorla getirilme kararı çıktı.

Uzungöl'de 13 yıldır süren arazi anlaşmazlığı

TRABZON'unÇaykara ilçesindeki Uzungöl'de, kendi arazilerinin bir bölümüne kaçak otel ve yol yapıldığını öne süren Vahap Şahinsoy ve Cengiz Yıldırım, yargıya başvurdu. Başkasına ait arsa üzerine otel yapmakla suçlanan Şükrü Fettahoğlu is iddiaların gerçeği yansıtmadığı belirtti, arsanın kendi tapulu malı olduğunu söyledi.

DİSK asgari ücret talebini açıkladı

Türkiye Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu (DİSK) Genel Başkanı Kani Beko, düzenlediği basın toplantısıyla 2018 yılı asgari ücretiyle ilgili DİSK'in taleplerini net 2 bin 300 lira olarak açıkladı. Beko, "2017 yılında enflasyonun yüzde 12-13 olacağı, büyüme hedefinin yüzde 5, 2018 büyüme hedefinin yüzde 5,5 olduğu dikkate alınarak, enflasyon ve büyüme oranında bir artışla asgari ücretin net 2 bin 300 Lira olması gerekir" dedi.
Gallery

Penguen - Berkin Elvan - 16 Kg
Penguen - Berkin Elvan - Katil
Ethem Sarısülük'ün Annesi
MHP Genel Başkanı: Devlet Bahçeli
CHP Genel Başkanı: Kemal Kılıçdaroğlu

Newsletter