Turkish News Agency - TNA - THA

Turkish News - Türk Haber Ajansı - Haberler

Saturday, 01.20.2018, 03:30 AM (GMT)

News - Haberler

Türkiye muhalefeti namlunun ucunda

Türk siyasi tarihi boyuncapekçok kez parti liderlerinesuikast girişiminde bulunuldu.TurgutÖzal’a 1988 yılındayapılan suikast dışında hedeftehep muhalefet liderlerivardı. Suikastlarda en fazlahedef alınan parti CHP, ençok suikasta maruz kalan liderise Bülent Ecevit oldu.

YİMPAŞ’ı unuttu

Darbe komisyonunun AKP’li üyesi Reşat Petek, başsavcı olduğu dönemde Yimpaş’ı soruşturmadı,sonra yönetim kurulu üyesi oldu. Yimpaş’ın FETÖ ile ilişkisini ise Yimpaşzedelerin avukatı anlattı.

Cerablus kördüğümü

Güneye doğru genişleyen Cerablusoperasyonu bölgede üçsilahlı unsuru karşı karşıya getirdi.ÖSO ile YPG ağırlıklı SDGve IŞİD arasında Ceb El Kussa,El Amarna, Dabisa, Bolaban,Amasneh’den çatışma haberlerigeliyor. Her grup elindeki köyve kasabaları ötekilere karşı savunmakamacıyla savaşıyor. ÖSOgüçlerine TS K de hava bombardımanıile destek veriyor.

'AdilÖksüz'ün yeri tespit edildi' iddiası

'FETÖ'nün firari 'hava kuvvetleri imamı' olarak bilinen Adil Öksüz'ün yerinin tespit edildiği iddia edildi. Öksüz'ün Sakarya ili sınırları içerisinde olduğu öne sürüldü.

Gol yağmurundan galip çıkmadı

Sezona Başakşehir yenilgisiyle başlayan Fenerbahçe, evinde Kayserispor'la 3-3 berabere kaldı. Öte yandan Fenerbahçe 38. dakikada Kjaer'in atılmasıyla kalan dakikaları 10 kişi oynadı.

Sanatta bu hafta

Bu hafta gerçekleşecek olan sergiler, konserler ve sergilenecek oyunlar 'Sanatta bu hafta'da

AstsubayÖmer Halisdemir'in ailesi CHP'li çıktı, yardımları kabul etmediler

FETÖ’cü general Terzi’yi vurup darbenin seyrini değiştiren Ömer Halisdemir’in ailesi de kahraman. Özel Kuvvetler Komutanlığı'nın ele geçirilmesi önleyen Astsubay Ömer Halisdemir'in babası Hüseyin Halisdemir, Türkiye'nin dört bir yanından gelen yardım önerilerini kabul etmedi.Bankadan çektiği krediyle memleketi Niğde'den ev aldı…
Gallery

Penguen - Berkin Elvan - 16 Kg
Penguen - Berkin Elvan - Katil
Ethem Sarısülük'ün Annesi
MHP Genel Başkanı: Devlet Bahçeli
CHP Genel Başkanı: Kemal Kılıçdaroğlu

Newsletter