Turkish News Agency - TNA - THA

Turkish News - Türk Haber Ajansı - Haberler

Wednesday, 07.18.2018, 08:47 AM (GMT)

Sport News - Spor Haberleri

Galatasaray Fatih Terim'e gidiyor

Cesare Prandelli'nin yerine teknik direktör arayışına giren Galatasaray yöneticilerinin, bu konuda Fatih Terim'in görüşlerini alacağı iddia edildi.

İngiltere'yi karıştıran hakem

İngiltere-İskoçya sınırında törensel bir kontluk olan Northumberland Futbol Federasyonu, kadın hakem Lucy May'e, "Kadınların yeri evidir. Siz gidin mutfakta yemek yapın" diyen başkan yardımcısı John Cummings'in görevine son verdi.

Kolay başladı zor bitti

BEŞİTAŞ Asteras’tan 3 gömlek daha iyi takım. Ama yağmur altında ve ağır sahada Beşiktaş, çok kolay alabileceği bir maçtan beraberlikle ayrıldı.

Güle oynaya

Bir takımda bu oyun anlayışını, ahengi engelleyen birinden kurtulduğu zaman zaten var olan gücüyle her takıma korkulu anlar yaşatacak bir Trabzonspor izlemeye devam ediyoruz.

Ersun Yanal ile özgüven gelmiş

TRABZONSPOR’da büyük değişim devam ediyor. Ersun Yanal’ın gelişi ile başlayan Fırtına Galatasaray maçında kopmuştu.

Pele yoğun bakımda

İki gün önce idrar yollarındaki iltihap nedeniyle hastaneye kaldırılan Pele'nin durumunun ağırlaştığı ve yoğun bakıma alındığı duyuruldu.

Kim olduğunu bir bilseniz...

Türkiye Kadınlar Basketbol 2. Ligi'nde mücadele eden Yalova VIP Kulübü'nde forma giyen 41 yaşındaki Banu Karadağlı, müthiş enerjisiyle 17-18 yaşındaki gençlere taş çıkartıyor. Banu Karadağlı'nın bir özelliği daha var; Türk basketbolunun en yetenekli gençlerinden Okben ve Oktay Ulubay kardeşlerin annesi...

Galatasaray'ın gençleri 3-0 hükmen mağlup ilan edilebilir

Galatasaray, taraftarının karıştığı olaylar nedeniyle Avrupa sahnesinde sıkıntılar yaşamaya devam ediyor. Dortmund ve Kızılyıldız maçlarından sonra bir kötü haber de Anderlecht ile oynanan UEFA Gençler Ligi maçından geldi. Karşılaşma, sarı kırmızılı taraftarların sahaya attığı yabancı maddeler nedeniyle son saniyede tatil edildi. Normalde maçı 2-0 kaybeden Galatasaray'ın, 3-0 hükmen mağlup ilan edilmesi bekleniyor.

Bir Sırp taraftar daha ölümden dönmüş

Galatasaray LH ile Kızılyıldız arasındaki basketbol maçı öncesinde Sırp taraftar Marko İvkoviç"in öldürülmesi hakkındaki soruşturma sürüyor. Öte yandan soruşturma neticesinde bir başka Sırp taraftarın da feci şekilde dövüldüğü ve ölümden döndüğü ortaya çıktı.
Gallery

Penguen - Berkin Elvan - 16 Kg
Penguen - Berkin Elvan - Katil
Ethem Sarısülük'ün Annesi
MHP Genel Başkanı: Devlet Bahçeli
CHP Genel Başkanı: Kemal Kılıçdaroğlu

Newsletter