Turkish News Agency - TNA - THA

Turkish News - Türk Haber Ajansı - Haberler

Saturday, 03.17.2018, 02:25 PM (GMT)

Sport News - Spor Haberleri

Çağla, Dubai’de ilk turda elendi

MİLLİ tenisçi Çağla Büyükakçay, WTA tarafından düzenlenen Dubia Duty Free Tenis Turnuvası ilk tur maçında Çinli rakibi Shuai Zhang’a 2-0 yenildi.

Orduspor'dan hakeme tepki

Orduspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri, "Kahramanmaraşspor maçında iki golümüzü vermeyerek iki puanımızı gasbeden kıdemli yardımcı hakem Serdar Akçer, bayrağını bırakarak Türk futboluna en iyi hizmeti etmiş olur" dedi.

Ali Hoca'dan Prandelli'ye yürekten yüreğe verkaçlar...

TÜRKİYE'NİN AÇILIŞ SAYFASIMAHAN Rahimi.. Daha 8’inde ve gizemli bir hastalığın pençesinde. Saçları tamamen dökülen Rahimi, teneffüslerde arkadaşları güle oynaya koştururken, kendisine duvar diplerini mesken tutar.

Ali ismail’e olan borcumuz!

Çarşamba akşamı F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım, CNN Türk’teki ‘Tarafsız Bölge’de Ahmet Hakan’ın konuğuydu. Malum ‘şike’ konusu konuşuldu...

Kenan Onuk'un sesi

Soçi 2014 Kış Olimpiyatları, Artistik Buz Pateni Tek Erkeklerde, Japon Yuzuru Hanyu Olimpiyat Şampiyonu oldu. Hanyu, kısa programda 101.45 puan alarak, 100 puan sınırını geçen ilk patenci olarak buz pateni tarihine geçti. Zaten bir süredir sınırı zorluyordu, 2013 ISU Grand Prix finalini kazanırken 99.84 ile çok yaklaşmıştı.

Sadece budarsınız!

Aziz Yıldırım’ı mahkûm edebilirsiniz, asırlık çınarı budamış olursunuz…

İşte Volkan Demirel'in kızı Yade

Fenerbahçe’nin milli kalecisi Volkan Demirel geçen hafta baba olmuştu. Milli kalecinin kızının ilk görüntüsü bugün sosyal medyadan paylaşıldı.
Gallery

Penguen - Berkin Elvan - 16 Kg
Penguen - Berkin Elvan - Katil
Ethem Sarısülük'ün Annesi
MHP Genel Başkanı: Devlet Bahçeli
CHP Genel Başkanı: Kemal Kılıçdaroğlu

Newsletter