Turkish News Agency - TNA - THA

Turkish News - Türk Haber Ajansı - Haberler

Saturday, 11.18.2017, 08:15 AM (GMT)

Entertainment - Magazin

Maçka parkında ki nöbet 2.gününde

Cumhuriyet.com.trCumhuriyet.com.trCHPİstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, “Başbakanın açıklamalarını çok haklı buluyorum. Söylediklerini çok normal karşılıyorum, kızmıyorum" dedi. Tekin, "İtaatçi bir insandan böyle bir cümle çıkması son derece doğaldır" diye konuştu.

Adalet Yürüyüşü 2'nci gününde: Kılıçdaroğlu'nun yanında dikkat çeken isimler

Kılıçdaroğlu'nun bugünkü yürüyüşünde dikkat çeken bazı isimler de yeraldı. AKP kurucularından olan ve partiyle yolları ayrılan Fatma Bostan Ünsal ile eşi Mazlumder'in eski başkanı, eski AKP Adıyaman Milletvekili Faruk Ünsal, Merve Kavakçı'nın eşi olan KHK ile üniversitedenihraç edilen Prof. Cihangir İslam da Kılıçdaroğlu ile birlikte yürüdü.

Metrobüs kazasından ilk görüntüler

Fikirtepe metrobüs durağı yakınında sürücüsünün kontrolünü kaybettiği otomobil, metrobüs yoluna girdi. Kaza nedeniyle metrobüs seferleri tek şeritten sağlanıyor, metrobüs duraklarında yoğunluk oluştu.

On binler sokağa çıktı... Türkiye 'Adalet' için nöbette

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara’dan İstanbul Maltepe Cezaevi’ne kadar sürecek “Adalet Yürüyüşü”nü dün başlattı. Kılıçdaroğlu, yürüyüş boyunca, üzerinde “adalet” yazılı bir döviz taşıdı. Eylemde parti rozeti kullanılmadı, pankartlarda sadece adalet talepedildi. Güvenpark’tan başlayan yürüyüşe binlerce vatandaş destek verdi. Yürüyüşe eski SP Genel Başkanı Mustafa Kamalak, MHP’li Meral Akşener, KHK ile ihraç edilen Prof. Cihangir İslam, Mazlumder Başkanı Ahmet Faruk Ünsal gibi isimler de katıldı. Ayrıca birçok ilde de destek eylemleri yapıldı.

Dünya Kılıçdaroğlu'nun ‘Adalet Yürüyüşü’nü böyle gördü

CHP Milletvekili Enis Berberoğlu'nun 25 yıl hapis cezasına çarptırılıp tutuklanmasının ardından CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun başlattığı Adalet Yürüyüşü dünyada yankılanıyor. Kaynak: Kılıçdaroğlu'nun ‘Adalet Yürüyüşü’ dünyada böyle yankılandı

CHP lideri Kılıçdaroğlu, 'Adalet Yürüyüşü'ne başladı

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, CHP'li vekil Enis Berberoğlu'nun tutuklanmasının ardından bugün 'Adalet Yürüyüşü'nü başlattı. Kılıçdaroğlu, Ankara Güvenpark'tan İstanbul'a kadar yürüyecek. Elinde 'Adalet' yazan bir pankartla yürüyüşü başlatan CHP lideri, "'Kendi ülkemizde gazetecilerin,vekillerin hapiste olmasını istemiyoruz. Bir dikta yönetimi ile karşı karşıyayız. Adaletin olmadığı bir ülkede yaşamak istemiyoruz. Bıçak kemiğe dayadın artık, yeter diyoruz. Bunun için yürüyüşümüzü başlatıyoruz. Bu ülke için bedel ödenecekse önce ben ödeyeceğim" dedi.

Oğuz Güven tahliye edildi

Gazetemiz internet sitesi genel yayın yönetmeni Oğuz Güven dün akşam saatlerinde tutuklu bulunduğu Silivri Cezaevi'nden tahliye edildi.

AKMçürütme politikasıyla böyle oldu

Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi Başkanı Yılmaztürk, AKM’nin siyasi erk tarafından bilinçli bir şekilde çürümeye terk edildiğini ancak ‘onarılamaz, yıkılmalı’ iddiasının aksine AKM’yi onarmanın teknik olarak mümkün olduğunu söyledi.
Gallery

Penguen - Berkin Elvan - 16 Kg
Penguen - Berkin Elvan - Katil
Ethem Sarısülük'ün Annesi
MHP Genel Başkanı: Devlet Bahçeli
CHP Genel Başkanı: Kemal Kılıçdaroğlu

Newsletter