Turkish News Agency - TNA - THA

Turkish News - Türk Haber Ajansı - Haberler

Wednesday, 01.17.2018, 03:12 PM (GMT)

Columnists - Yazarlar

Tören şahane kameralar şahane - Aynur TARTAN

TÜRKİYE'NİN AÇILIŞ SAYFASIİki çok değerli ismin cenaze törenine tanık olduk. Havada, hüzünden çok daha farklı bir duygu vardı. Yas tutma kültürümüzü kaybettiğimizin farkında mısınız?

“Bilmiyorum” diyememek - Melike KARAKARTAL

Hata kabul etmek, özür dilemek, eksikliğini, yanlışlığını kabul etmek bizim buralarda pek kabul görür bir olay değil malumunuz. Hata yapsan bile arkasında duracaksın ki imajına bir zarar gelmesin.

Panik ataktan korkmamak için 10 neden - Dr. Başak DEMİRİZ

Panik atak, tedavisi en kolay psikolojik rahatsızlıklardan biridir. Bu sorun psikoterapi ile kolaylıkla çözülebilir. Yeter ki siz de bu hastalıktan korkmamayı öğrenin; panik atağın insanı boğmadını, öldürmediğini, delirtmediğini bilin...

Yaşlanmak işte böyle bir şey... - Güzin Abla

Hemen hemen aynı yaşlarda olmamdan mıdır, yoksa sevgili Hüseyin Bey’le tamamen aynı duyguları paylaştığımdan mıdır bilemem ama ben çok sevdim bu yazıyı... Okurlarımdan özellikle bizimle aynı dönemden olanların da gülümseyerek ve anlayarak, pek çok satırda kendilerini bularak okuyacaklarına inanıyorum. Başta sevgili Hüseyin Bey olmak üzere herkese, sağlıklı ve huzurlu uzun ömürler dilerim.

İyi uyku ilaç gibidir - Osman MÜFTÜOĞLU

Uyku özellikle iyi bir uyku ilaç gibidir. En güçlü vitamin haplarından en değerli antioksidanlardan daha değerlidir. Tıpkı yemeniz, içmeniz, tıpkı aktivite yapmanız gibi “uyku kalitesi” konusunu da ciddiye almalısınız.
Gallery

Penguen - Berkin Elvan - 16 Kg
Penguen - Berkin Elvan - Katil
Ethem Sarısülük'ün Annesi
MHP Genel Başkanı: Devlet Bahçeli
CHP Genel Başkanı: Kemal Kılıçdaroğlu

Newsletter