Turkish News Agency - TNA - THA

Turkish News - Türk Haber Ajansı - Haberler

Sunday, 07.15.2018, 07:25 PM (GMT)

AB’den Erdoğan’a Suriye mesajı

ÖSYM'den "KPSS" açıklaması

Adıyaman Üniversitesi karıştı: 1 yaralı

Cumhuriyet.com.trCumhuriyet.com.trAdıyaman Üniversitesi'nde karşıt görüşlü öğrenciler arasında çıkan gerginliğe polis basınçlı suyla müdahale etti, 1 öğrenci yaralandı.

'Acun Ilıcalı burada mı' dedi ve bıçakladı

BEYOĞLU’ndaki Habertürk binasına gelen bir kişi Acun Ilıcalı ile görüşmek istediğini söyledikten sonra tartıştığı güvenlik amiri Mehmet Durmuş'u karnından bıçakladı. Saldırgan gözaltına alınırken Durmuş hastaneye kaldırıldı.

Sosyal Medyanın 1 Numarası Galatasaray

Galatasaray Spor Kulübü, halk oylamasıyla yapılan Turkcell Superonline Sosyal Medya Ödülleri'nde sosyal medyayı en iyi kullanan spor kulübü seçildi.

Cem Yılmaz'dan Osmanlıca eğitime gönderme

Antalya’da yapılan 19'uncu Milli Eğitim Şurası'nda, 'Osmanlıca' dersinin tüm liselerde zorunlu hale getirilme önerisi büyük tartışmalara neden olmuştu.

Salcano dünya şampiyonu

Türkiye'nin uluslararası tek dağ bisikleti takımı Salcano Alanya'nın sporcusu Fabrice Mels, Norveç'te düzenlenen Dünya Şampiyonası'nda birinci oldu.

Ölüm grubuna düştük

Türk Milli Takımı'nın da mücadele edeceği 2015 Avrupa Basketbol Şampiyonası'nın kuraları çekildi. 12 Dev Adam, B Grubu'nda yer alacak.

Mustafa Pektemek 2 farklı ameliyat olacak

Dün akşam oynanan Beşiktalş Trabzonspor maçında Belkalem ile girdiği kafa topu mücadelesi sonrası sakatlanarak ambulans ie hastaneye kaldırılan Mustafa Pektemek burnu ve yüzü olmak üzere iki farklı ameliyat geçirecek.İlk müdahaleleri Konya Meram Tıp Fakültesi'nde yapıldıktan sonra bu sabah ambulans uçakla İstanbul'a getirilen Pektemek bu gün özel bir hastanede burnu ve yüzü olmak üzere iki farklı ameliyata girecek.
Gallery

Penguen - Berkin Elvan - 16 Kg
Penguen - Berkin Elvan - Katil
Ethem Sarısülük'ün Annesi
MHP Genel Başkanı: Devlet Bahçeli
CHP Genel Başkanı: Kemal Kılıçdaroğlu

Newsletter