Turkish News Agency - TNA - THA

Turkish News - Türk Haber Ajansı - Haberler

Sunday, 09.23.2018, 03:49 PM (GMT)

Kılıçdaroğlu: İstifa gündemimde yok, yola devam

Kılıçdaroğlu: İstifa gündemimde yok, yola devam

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu seçim sonuçları ile ilgili ilk açıklamasını Cumhuriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Utku Çakırözer'e yaptı: Tablo olumsuz değil, istifa etmiyorum. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, seçim sonuçlarını değerlendirmek için bugun 14.30'da basının karşısına çıkacak.

Bakanlıklar için 5 yılda ödenen cep telefonu faturası 79 milyon lira

CHPİstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu’nun soru önergesini yanıtlayan Maliye Bakanı Naci Ağbal, Bakanlıkların ve bağlı kuruluşlarının beş yıllık telefon faturalarının 79 milyon 185 bin TL olduğunu açıkladı. En fazla ödeme, 49 milyon TL ile Ensar Vakfı'nın sponsoru Turkcell'e yapıldı.

Alanya’da trafik kazası: 2 ölü, 2 yaralı

Antalya’nın Alanya ilçesinde sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybeden otomobil, virajı alamayarak yaklaşık 150 metrelik uçuruma yuvarlandı. Kazada, sürücü ve araçta bulunan avukat yaşamını yitirirken, 2 kişi de ağır yaralandı.

Alanya’da trafik kazası: 2 ölü, 2 yaralı

Cumhuriyet.com.trCumhuriyet.com.trAntalya’nın Alanya ilçesinde sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybeden otomobil, virajı alamayarak yaklaşık 150 metrelik uçuruma yuvarlandı. Kazada, sürücü ve araçta bulunan avukat yaşamını yitirirken, 2 kişi de ağır yaralandı.

Tolga Zengin: Bir sürü para alıyorum diye...

Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'nde oynadığı RB Leipzig maçında yaptığı kurtarışlara adeta yeniden doğan kaleci Tolga Zengin, performansıyla ilgili "Vatanı kurtarmadım, sadece işimi yapmaya çalıştım. Bir sürü para alıyorum, oynamıyorum diye yatacak değilim." dedi.
Gallery

Penguen - Berkin Elvan - 16 Kg
Penguen - Berkin Elvan - Katil
Ethem Sarısülük'ün Annesi
MHP Genel Başkanı: Devlet Bahçeli
CHP Genel Başkanı: Kemal Kılıçdaroğlu

Newsletter