Turkish News Agency - TNA - THA

Turkish News - Türk Haber Ajansı - Haberler

Saturday, 01.20.2018, 03:34 AM (GMT)

Polis, 5 yıldır aranan katil zanlısını kıskıvrak yakaladı

Bitlis'in Tatvan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 5 yıl önce Van’ın Bahçesaray ilçesinde kan davası nedeniyle cinayet işleyen 5 yıldır kayıplara karışan ayrıca, basit yaralama ve silahla ateş etme suçlarından aranan katil zanlısını kıskıvrak yakalandı.

Nehir başka yerde mi öldürüldü?

VAN'ın Gürpınar İlçesi'nde kaybolduktan 4.5 ay sonra evlerinin yakınındaki su kanalında cesedi bulunan 4 yaşındaki Nehir Aslan'ın, kaçırıldıktan sonra başka yerde öldürüldüğü ve sonradan getirilip buraya atıldığı ihtimali üzerinde duruluyor. Jandarma bu yönde soruşturma yaparken köyde bir çok kişinin ifadesine başvurulacağı belirtildi.

Ekmek içindeki jileti yutan adam konuştu

Kocaeli'de yediği ekmeğin içinden çıktığı iddia edilen jiletin yemek borusunu kesip, kalptan çıkan aort damarını delmesi sonucu ameliyat edilen Osman Sarıboğa, hayati tehlikeyi atlattı.

Eşini vuran adamı linçten polis kurtardı

Boşanma davası açıp ayrı yaşamaya başlayan eşi Necla Al'ı, caddede tabancayla vurup ağır yaralayan Nazım Al'ı, halk linç etmeye kalkıştı. Polis kalabalığı tazyikli su, göz yaşartıcı bomba ve plastik mermi kullanıp dağıtılarak Nazım Al'ı linçten güçlükle kurtardı.

Fenerbahçe 1 - 3 Halkbank

Voleybol Erkekler 1. Ligi'nde namağlup liderliğini sürdüren Halkbank, deplasmanda Fenerbahçe'yi de 3-1 mağlup ederek galibiyet serisini devam ettirdi.

ABD: Esad’ın devrilmesini istemiyoruz

Gallery

Penguen - Berkin Elvan - 16 Kg
Penguen - Berkin Elvan - Katil
Ethem Sarısülük'ün Annesi
MHP Genel Başkanı: Devlet Bahçeli
CHP Genel Başkanı: Kemal Kılıçdaroğlu

Newsletter