Turkish News Agency - TNA - THA

Turkish News - Türk Haber Ajansı - Haberler

Thursday, 06.27.2019, 10:36 AM (GMT)

Fenerbahçe’de bir devir sona erdi

Cumhuriyet.com.trCumhuriyet.com.trFenerbahçe Kulübü resmi siteden yaptığı duyuruyla takım kaptanı milli futbolcu Mehmet Topal ile yolların karşılıklı olarak ayrıldığını açıkladı.

Fenerbahçe’de bir devir sona erdi

Cumhuriyet.com.trCumhuriyet.com.trFenerbahçe Kulübü resmi siteden yaptığı duyuruyla takım kaptanı milli futbolcu Mehmet Topal ile yolların karşılıklı olarak ayrıldığını açıkladı. -Fenerbahçe Kulübü resmi siteden yaptığı duyuruyla takım kaptanı milli futbolcu Mehmet Topal ile yolların karşılıklı olarak ayrıldığını açıkladı. 2012 yılında Valencia’dan transfer edilen 33 yaşındaki orta saha oyuncusunun Sarı-Lacivertlilerle 1 yıl dah...

AKP'den tribünü susturma yasası

AKP’nin Meclis'e sunduğu Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun'da değişiklik teklifi, hak ve özgürlükleri ihlal edecek, kişisel bilgilerin ifşa edilmesine neden olacak.

AKP'den tribünü susturma yasası

AKP’nin Meclis'e sunduğu Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun'da değişiklik teklifi, hak ve özgürlükleri ihlal edecek, kişisel bilgilerin ifşa edilmesine neden olacak. -AKP’nin ısrarla üzerinde durduğu Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun’daki değişikliği, kişisel hak, özgürlük ve şahsi bilgilerin ifşa edilmesine neden olacak. 20 maddelik yasa değişikliğindeki ucu açık maddeler, sosyal medya kullanıcı...

İşçiden Koç’a: Gelin aracısız bitirelim

Koç Holding’e bağlı Tüpraş ile Petrol-İş Sendikası arasında sürdürülen toplu iş sözleşmesi görüşmelerinin tıkanmasıyla Petrol-İş Aliağa, Batman, Kırıkkale ve Kocaeli işçileri Koç Holding binasının önünde eylem yaptı.

Milyonlarca iş yok olacak

Gelişen teknolojiler nedeniyle başta ilaç, kimya, enerji ve tekstil işkollarında milyonlarca işin yok olacağını söyleyen Kemal Özkan, işçilerin de taleplerini yükseltmeleri gerektiğini belirtti.

İstanbul’da demokrasi kazandı

İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, YSK’nin seçimleri iptal etmesinin getirdiği “haksızlık” algısının ve iktidarın seçimleri yerel seçimlerden uzaklaştırma çabalarının, İmamoğlu’nun seçilmesinde etkili olduğunu dile getirdi.

Çoban değil 'sürü yöneticisi'

Erzurum Valisi Okay Memiş'in "Hayvancılıkla uğraşıyor diye kadınlarımız çobanla evlenmiyor. Bu nedenle ismini değiştirip 'sürü yöneticisi' koyduk" sözleri, kadınları güldürdü.
Gallery

İnternet Nasıl Çalışır

Newsletter