Turkish News Agency - TNA - THA

Turkish News - Türk Haber Ajansı - Haberler

Sunday, 12.15.2019, 04:50 AM (GMT)

Search by date: 7/7/2019

Karamollaoğlu'ndan 'S-400' sorusu: Trump nasıl yumuşadı?

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Türkiye'nin Rusya'dan S-400 hava savunma sistemleri alımına ilişkin, "S-400'ler aklımızda olmayan soruları gündeme getiriyor. S-400'leri almaktan vazgeçmiyoruz, kullanıp kullanmayacağımız belli değil. 'Radarı kapalı olacakmış' diye bir iddia var. Kim bunu reddederse etsin, ben de şunu soruyorum; Trump nasıl yumuşadı?" diye konuştu.

Yunanistan'da seçimin galibi Miçotakis'ten zafer konuşması

Yunanistan'da erken genel seçimlerin sonucunda iktidara gelen Yeni Demokrasi Partisi (ND) lideri Kiriakos Miçotakis, "Yunan halkı konuştu. Kararı kesin. Yunan halkı, büyüme, istihdam, güvenlik ve hakettiği şekilde ülkesinin yeniden inşasını istiyor." dedi.

Ekpe Udoh'tan Fenerbahçe'ye kötü haber

Fenerbahçe Beko, Real Madrid ve CSKA Moskova’dan beklediği yüksek maaşlı kontratı alamayan Ekpe Udoh, Çin’e transfer oldu. -Gelecek sezon ne yapacağı merakla beklenen Fenerbahçe'nin eski yıldızı Ekpe Udoh kararını verdi. Yıldız oyuncunun gelecek sezon tarihi bir kontratla Çin'de forma giyeceği öğrenildi.Yıldız basketbolcu , Çin Ligi’nden Bejing D...

Kozan’da 9 kişi mağarada mahsur kaldı

Adana’nın Kozan ilçesinde 9 kişilik bir grup kale eteklerinde bulunan mağarada mahsur kaldı. İtfaiye, CANKUR ve polis ekipleri kurtarma çalışması başlattı.

Nefesi kesilecek

Samsun Bafra’da Kızılırmak Nehri üzerinde Altınkaya Barajı ve HES Projesi ile Boyabat Barajı ve HES Projesi bulunmasına rağmen, Ceyduru Elektrik Şirketi de 22 MW’lık Duru Regülatörü ve Hidroelektrik Santralı (HES) kuracak.

Joao Gilberto yaşama veda etti

Brezilya kökenli müzik ve dans türü “bossa nova” müziğinin öncülerinden, müzisyen Joao Gilberto, 88 yaşında yaşama veda etti.
Gallery

İnternet Nasıl Çalışır

Newsletter