Turkish News Agency - TNA - THA

Turkish News - Türk Haber Ajansı - Haberler

Thursday, 03.21.2019, 10:18 AM (GMT)

Doçentten elektronik sigara uyarısı

Cumhuriyet.com.trCumhuriyet.com.trDenizli PamukkaleÜniversitesi Hastaneleri Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı öğretim üyesi Doç. Dr. Neşe Dursunoğlu, elektronik sigaranın sigarayı bıraktırmadığını ve sağlığa zararlı olduğunu belirterek, özellikle gençleri ondan uzak durmaları konusunda uyardı.

İzmir'de sokak ortasında cinayet

İzmir'in Konak İlçesi'nde, çıkan tartışmanın büyümesi üzerine tabancayla vurulan 27 yaşındaki Orçun Çer, kaldırıldığı hastanede öldü.

Atatürk Havalimanı’nda Kürt Bölgesel bayrağı eylemi

ATATÜRK Havalimanı'na gelen Eski BBP Bolu İlçe Başkanı ve yanındaki 4 kişi, Irak Kürdistan Bölgesel Yönetimi Başkanı Mesut Barzani'nin İstanbul Atatürk Havalimanı Devlet Konukevi'ne gelişi sırasında kapının önündeki direğe çekilen Kürdistan bayrağı için protesto eylemi yaptı. Mahmut Alan gözaltına alındı.

Dolar yeniden 3.60'ın üzerinde

ABD Merkez Bankası'ndan (Fed) gelen açıklamalar ve Merkez Bankası'nın sıkılaştırma adimlarıyla 3.55 liraya kadar çekilen dolar yeniden 3.60 lira sınırını geçti.

89'uncu Oscarödülleri sahiplerini buldu; işte kazananlar...

89. Oscarödülleri sahiplerini buldu.. Bu yıl Oscar Ödüllerinde bir de sürpriz yaşandı. En iyi yardımcı erkek oyuncu seçilen Mahershala Ali, bu dalda Oscar kazanan ilk Müslüman oyuncu oldu. 13 dalda 14 adaylığı bulunan La La Land 6 ödül alırken, "En İyi Film" ödülünün önce La La Land'e, bir süre sonra ise yanlışlık yapıldığı belirtilerek Moonlight'a verilmesi geceye damgasını vurdu.

Adana'da 3 otomobil kundaklandı

ADANA'da kimliği belirsiz kişi yada kişiler, aynı sokakta park edilen 3 otomobili kundakladı. Olay, saat 23.30 sıralarında merkez Seyhan İlçesi Yenibey Mahallesi 18071 Sokak'ta meydana geldi.

Yasaklı kentlerde seçmen kalmadı

Güneydoğu’da operasyonlar ve sokağa çıkma yasaklarının nedenolduğu göçün ardından seçmen sayısı büyük düşüş gösterdi.

CHP sahada ikna ediyor

Referandumiçin sokağaçıkan CHP’limilletvekilleri,vatandaşlara‘Hayır’ı anlattı.
Gallery

Penguen - Berkin Elvan - 16 Kg
Penguen - Berkin Elvan - Katil
Ethem Sarısülük'ün Annesi
MHP Genel Başkanı: Devlet Bahçeli
CHP Genel Başkanı: Kemal Kılıçdaroğlu

Newsletter