Turkish News Agency - TNA - THA

Turkish News - Türk Haber Ajansı - Haberler

Wednesday, 11.14.2018, 11:02 AM (GMT)

Sport News - Spor Haberleri

Trabzonspor Fenerbahçe'nin teklifini katladı

Erkan Zengin için Fenerbahçe ile rekabete giren Trabzonspor, Ozan Tufan için de yine sarı lacivertlilerle karşı karşıya geldi. Karadeniz Fırtınası, Bursa’nın genç yıldızı için 8 milyon Euro ve iki futbolcu önerdi.

Galatasaray’ın sarayı

TÜRKİYE'NİN AÇILIŞ SAYFASI“Taraftarlığımı askıya alıyorum”, “Galatasaraylılığımı donduruyorum”, “Çocukluğumdan beri tuttuğum Galatasaray’ı bırakıyorum” gibi cümleler okuyorum günlerdir.

Ustaya yakışmadı

Ligin en iyi kadrosuna sahip CSKA;namağlup geldiği İstanbul’dan hak ettiğinden fazlasını alarak döndü.

Kırmızıyı sevmiyorum…

Veli’nin atılışını bana, Türkiye’deki tüm hakem hocaları gelse, aylarca seminer düzenleseler, ikna edemezler…

Hamza Hamzaoğlu: Aslında ben Fenerbahçeliydim

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, kulübün resmi dergisine verdiği röportajda, "Aslında ben çocukluğumda Fenerbahçeliydim. Ama profesyonel yaşantı başlayınca o duygu azalıyor, kendi takımınızla oynadığınız maçlara odaklanıyorsunuz. Nerede oynuyorsanız, kalbiniz orası için atıyor" dedi. Hamzaoğlu, Ali Şen'in Fenerbahçe Başkanı olduğu dönemde, kendisine Galatasaray'dan aldığı paranın iki katını teklif ettiğini, ancak reddettiğini de belirtti.

Barcelona 11 bin kişiyle idman yaptı

Fernan Torres'in tanıtım törenine 40 bin seyircinin gittiği İspanya'da, Barcelona'nın antrenmanını 11 bin kişi izledi. Türkiye'de ise dün oynanan Beşiktaş-Galatasaray maçını 28 bin kişi seyretmişti.

Zımbayı yedi oynadı

Yeovil ile oynadıkları FA Cup maçnda başından yaralanan Manchester United'ın genç futbolcusu McNair, saha içinde yapılan operasyon sonrasında oyuna devam etti.
Gallery

Penguen - Berkin Elvan - 16 Kg
Penguen - Berkin Elvan - Katil
Ethem Sarısülük'ün Annesi
MHP Genel Başkanı: Devlet Bahçeli
CHP Genel Başkanı: Kemal Kılıçdaroğlu

Newsletter