Turkish News Agency - TNA - THA

Turkish News - Türk Haber Ajansı - Haberler

Thursday, 03.21.2019, 09:55 AM (GMT)

Entertainment - Magazin

Sienna Miller ve Bradley Cooper kırmızı halıda buluştu

Sienna Miller ve Bradley Cooper birlikta kamera karşısına geçtikleri Burnt adlı filmin Londra'daki galasında kırmızı halıda buluştu. İkili, bir yandan fotoğrafçılara poz verirken bir yandan da birbirleriyle şakalaştı.Gala için Mark Jacobs imzalı tem omuzlu bir elbise giyen 33 yaşındaki Miller, bir ara başına herhangi bir aksilik gelmemesi için elbisesini düzeltti. O anlar da objektiflere böyle yakalandı.

İrina Shayk yine tanıtım yüzü

Irına Shayk, bu kez de bir iç giyim firmasının tanıtım yüzü oldu. 29 yaşındaki Rus model, La Clover adlı firmanın yeni sezon koleksiyonunun tanıtımı için objektif karşısına geçti. Shayk, rengarenk iç çamaşırları içinde poz verdi. Son dönemde aktör Bradley Cooper ile ilişkisiyle gündemde olan Shayk'ın bu pozları her ne kadar nefes kesici güzellikte görünse de fotoğrafları aşırı photoshop'lu oldğu gerekçesiyle eleştirildi. Bazıları da Irina Shayk'ın dünyanın en güzel kadınlarından biri olduğunu belirterek "Ama 29 yaşında. Bir yıl sonra 30 olacak ve moda endüstrisinin kuralları gereği artık "yaşlı" diye nitelendirilecek" yorumlarını yaptı.

Justin Bieber da yaptı, Beyoncé de, Rihanna da!

Müzik dünyası neredeyse Justin Bieber'dan başka şey konuşmuyor. Çünkü 21 yaşındaki Kanadalı şarkıcı Bieber 'işin sırrına' çoktandır vakıf. Bol Grammy'li, dünyaca ünlü DJ Skrillex ve Diplo işbirliğinden doğan 'Where Are Ü Now' ve 'dansım geldi' tipi 'Sorry' sonrasında Bieber, son albümü 'Purpose'u tanıdık bir strateji ile sokaklara saldı. Tabii ki bu 'müzikatak' bir ilk değil. Ondan önce o yollardan Beyoncé de geçti, Rihanna da...

Gösteri dünyasının en güzel gözlü ünlüleri

Hollywood'da birçok güzel yıldız var. Ama aralarından bazıları bir takım özellikleriyle diğerlerinin arasından sıyrılıyor. İşte bunun en çarpıcı örnekleri. Sadece gözlerinin eşsiz rengiyle değil etkileyici bakışlarıyla da dikkat çeken o ünlüler.

Dansa engel yok

Demir İnşaat Büyükçekmece Basketbol Kulübü’nün destek takımı “Göl Kızları”, spor salonundaki mücadelenin stresini sergiledikleri dans gösterileriyle sevgi, barış, mutluluk ve birlik mesajı veriyor. Üstelik bu mesajlarını engelli-engelsiz tüm sporseverlerle de paylaşıyor.

İbrahim Hacıosmanoğlu tüm kadınlardan özür dilemeli

“Öleceksek de adam gibi öleceğiz, kadın gibi yaşamayacağız. Bizi kadın gibi yaşatmaya da kimsenin gücü yetmez.” Akıllara durgunluk veren bu sözler 2015 Türkiye’sinde bir futbol kulübüne başkanlık eden İbrahim Hacıosmanoğlu’na ait. Tartışma yaratan bu sözlerin ardından sosyal medya kullanıcıları Trabzonspor Başkanı Hacıosmanoğlu'nun tüm kadınlardan özür dilemesi gerektiğini dile getiriyor.

Rap soslu, başka tonda bir Dallas: Empire

ABD’de ulusal kanallar arasında şu en çok izlenen dizinin ‘Empire’ olması tesadüf değil: Kafa boşaltan pembe dizi formülünü hip-hop dünyasına uyarlıyor; siyahilerin çok renkli, çok sesli hayatını ana akıma taşıyor.Televizyonun ‘rahatlatıcı’ özelliğini yeniden hatırlatan dizinin Chicago’daki setine girdik, ekiple konuştuk, yeni fenomeni yerinde inceledik.

Ümit Ünal: Modacı değilim, kayyum hiç değilim!

Yazar, senarist ve yönetmen Ümit Ünal, ismiyle ilgili çıkan karışıklıklar hakkında açıklama yaptı. Ünal Facebook mesajında, 'Modacı adaşımla karıştırılmaya alışmıştım. Şimdi de 'kayyum' Ümit Ünal çıkmış' diye yazdı.

Denizin ortasında ikinci doğum

Avşa Adası'nda doğum yaptırabilecek doktor olmayınca, Mine Temel'i deniz ambulansıyla Balıkesir'e götürmek istediler. Ancak hava şartları yüzünden o da gelemeyince genç kadın, kıyı emniyetine bağlı bir botla Erdek'e götürülmek istendi. Karaya çıkmadan doğum başlayınca, Mine Temel kızını botta dünyaya getirdi. Bu, denizin ortasında doğan ikinci çocuğu oldu.
Gallery

Penguen - Berkin Elvan - 16 Kg
Penguen - Berkin Elvan - Katil
Ethem Sarısülük'ün Annesi
MHP Genel Başkanı: Devlet Bahçeli
CHP Genel Başkanı: Kemal Kılıçdaroğlu

Newsletter