Turkish News Agency - TNA - THA

Turkish News - Türk Haber Ajansı - Haberler

Wednesday, 11.14.2018, 11:47 AM (GMT)

Entertainment - Magazin

‘Beyni yakan’ optik yanılsama

Geçen sene binlerce kez paylaşılan ve bir anda sosyal medyanın gündemine oturan elbise illüzyonunu unutun! Bu haberdeki görsellere bakarken iki kere düşünün çünkü beyninize etkisi 1 saat ile 3 ay arasında değişiyor.

Evli veÖfkeli Dizisinin 12. Bölümünde Neler Olacak?

Ekranların sevilen dizilerinden olan Evli ve Öfkeli tüm hızı ve eğlenceli olaylarıyla kaldığı yerden devam ediyor. Televizyon ekranlarının sevilen dizisi Evli ve Öfkeli’nin bu hafta ki bölümünde neler olacak? Eski eşi tarafından evi satılmak istenen Dilek ne yapacak? İşte detaylar…

Klinik mühürlendi, doktor tutuksuz yargılanacak

Burun estetiği ve yağ aldırma için Trabzon'da bir kliniğe yatan Erdinç Yıldız, ameliyatta yaşamını yitirdi. Genel anestezi izni olmayan klinik mühürlendi, ameliyatı yapan doktor tutuksuz yargılanacak. Yıldız'ın ölüm nedeni otopsi ile belirlenecek.

Ömür Gedik'in Fare ile Verdiği Poz Herkesi Şaşırttı!

Hayvan severünlülerin bir araya geldiği 2016 HAÇİKO takviminde ünlü sanatçı Ömür Gedik, fare ile kameraların karşısına geçti. Hayvan hakları yararına hazırlanan takvim için birçok ünlü isim minik hayvanlar ile poz verdi. ÖMÜR Gedik, fare ile poz vererek etkinlikte tüm dikkatleri üzerine topladı.

Julianne Moore da makyajsız yakalandı

Sinemanın asla yaşlanmayan ünlülerinden Julianne Moore, genellikle bakımlı haliyle görüntülenir. Sokakta bile objektiflere takılsa her zaman göz alıcı görünmeyi başarır. Ama bu kez bir istisna oldu ve 55 yaşındaki oyuncu biraz dağınık yakalandı.

‘Hepatit hem hastalık hem de sosyal bir sorundur’

Birçok insanın yaşam boyunca değişik hepatit virüsleri ile karşılaştığını söyleyen Viral Hepatitle Savaşım Derneği Başkanı Prof. Dr. Fehmi Tabak, “Hepatit bulaşıcı özelliğinden dolayı bir hastalık olmanın yanı sıra sosyal bir problem olarak da karşımıza çıkıyor” dedi.

Danıştay'dan evli olmayanlara tüp bebek kararı

Danıştay 15. Dairesi, Üreme Sağlığı ve İnfertilite Derneğinin, tüp bebek yönetmeliğindeki, yalnızca evli olanların tüp bebek yaptırabileceğine ilişkin ibarelerinin yürütmesinin durdurulması istemini reddetti. Dava dilekçesinde, Türkiye'de hiçbir nikah ilişkisi olmaksızın evlilik dışı veya imam nikahı yaptırarak birlikte yaşayan çiftlerin de çocuk sahibi oldukları veya olmak istedikleri belirtilerek, uluslararası sözleşmeler, AİHM kararları, Anayasa, Türk Medeni Kanunu, Nüfus Hizmetleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu bağlamında tanınan imkanların bir yönetmelikle kaldırılmasının hukuka aykırı olduğu savunuldu.

'Bu evde nasıl çocuk büyütüyorsunuz?' | Titiz Misin?

'Türkiye’nin en titiz yarışması' sloganıyla yayınlanmaya başlayan ve Doç. Dr. Oğuz Özyaral sunduğu “Titiz Misin?” tabir-i caizse ekranlara 'kavga gürültü' başladı. Yarışmacılarından Emin Hanım: "Bu evde nasıl çocuk büyütüyorsunuz anlamıyorum" şeklinde eleştiride bulununca Bahar Hanım da sinirlerine hakim olamadı.

Gecenin Kraliçesi Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Televizyon ekranlarının merakla beklenilen dizisi “Gecenin Kraliçesi” başlıyor. Murat Yıldırım, Meryem Uzerli ve Uğur Polat’ın başrollerini paylaştığı “Gecenin Kraliçesi “ çok yakında bekleyenleri ile buluşacak. Gecenin Yıldızları başladı mı? Peki beklenen dizi ne zaman yayına girecek? Gecenin Yıldızları adlı dizi hakkında merak edilenler haberimizde!
Gallery

Penguen - Berkin Elvan - 16 Kg
Penguen - Berkin Elvan - Katil
Ethem Sarısülük'ün Annesi
MHP Genel Başkanı: Devlet Bahçeli
CHP Genel Başkanı: Kemal Kılıçdaroğlu

Newsletter