Turkish News Agency - TNA - THA

Turkish News - Türk Haber Ajansı - Haberler

Thursday, 12.12.2019, 01:23 AM (GMT)

Sport News - Spor Haberleri

İstanbul TEM'de ölümlü kaza

TEM Otoyolu'nda,önünde seyreden kamyona arkadan çarpan TIR'ın sürücüsü aracında sıkışarak hayatını kaybetti. Kaza nedeniyle TEM'de uzun araç kuyrukları oluştu.

Kılıçdaroğlu'ndan Davutoğlu'nun mal varlığı teklifine destek

Cumhuriyet.com.trCumhuriyet GazetesiCumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hedef aldığı parti kurma hazırlığı içinde olan eski başbakan Ahmet Davutoğlu'nun “Yaşayan cumhurbaşkanları dahil, ilgili herkesin mal varlığı Meclis’te araştırılsın” çağrısına ilk yanıt CHP'den geldi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Siyasetin kirlilikten arınması için buna ihtiyaç var. Biz destekleriz. Bunu vatandaş da bekler” dedi.

Dünya gazetesi yeniden merhaba dedi: Çalışanlar olarak kıdem tazminatını sermaye yaptık, okurlarımız için yeniden yola çıktık

Cumhuriyet.com.trCumhuriyet GazetesiDünya gazetesi, bugün ilk sayfasında yenilendiğini duyurdu. Ekonomi yazarı Hakan Güldağ ve eski Hürriyet gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Vahap Munyar’ın koordinasyonundaki Dünya gazetesinde çalışanlar kıdem tazminatlarını sermaye yaptı. Okuyucular için birinci sayfadan verilenbilgilendirme yazısında “Yanılma risklerini göze aldık ama ezberi de bozduk. Örneği görülmemiş bir modelle mesleğimize ve emeğimize sahip çıktık” denildi.

TEM'deölümlü kaza

Cumhuriyet.com.trCumhuriyet Gazetesiİstanbul TEM Otoyolu Altınşehir Köprüsü mevkiinde içinde 3 kişinin bulunduğu otomobil, önünde seyreden kamyona çarparak takla attı. Otomobil hurdaya dönerken içindeki 2 kişi hayatını kaybetti, 1 kişi ise yaralandı.

Dolar ne kadar oldu?

Cumhuriyet.com.trCumhuriyet GazetesiDolar/TL hafta başında işlem gördüğü 5.70'li seviyelerden 5.78'e yükselmiş durumda.

Balkanlar’da şiddetli deprem! Yıkılan binalar var

Balkanülkesi Arnavutluk bu sabah TSİ 05.54'te 6.4 büyüklüğünde bir depremle sarsıldı. Başkent Tiran'ın batısında yerin 10 kilometre altında gerçekleşen depremin, Bulgaristan, Bosna Hersek, Hırvatistan, İtalya, Kosova, Karadağ, Sırbistan ve Kuzey Makedonya'da hissedildiği bildirildi. Depremde yıkılan binalar olduğu öğrenildi.

Dolarda son durum!

Cumhuriyet.com.trCumhuriyet GazetesiDolar bugün saat 5.7420-5.7440 seviyesinde işlem görüyor. Kurun söz konusu seviyelerdeki seyri devam ediyor.

Behiç Ak

Cumhuriyet.com.trCumhuriyet GazetesiKim Kime Dum Duma

İstanbul'da zincirleme kaza! 11 araç...

TurgutÖzal Mahallesi E-5 kara yolu Haramidere mevkisinde bir otomobil, direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu yol kenarındaki bariyerlere çarptı. Bu araca çarpmamak için manevra yapan 9 otomobil ve bir minibüs de yağmur nedeniyle kontrollerini kaybedince birbirlerine çarptı.

Dolarda son durum!

Cumhuriyet.com.trCumhuriyet GazetesiDolar/TL bugün saat 07.29 itibarıyla 5.6988-5.7034 seviyesinde işlem görüyor. Kurun söz konusu seviyelerdeki seyri devam ediyor.
Gallery

İnternet Nasıl Çalışır

Newsletter