Turkish News Agency - TNA - THA

Turkish News - Türk Haber Ajansı - Haberler

Thursday, 12.12.2019, 12:27 AM (GMT)

Entertaintment - Magazin

Öz kızlarını tacizle suçlanıyor! Savunması isyan ettirdi

İZMİR'in Karşıyaka ilçesinde, 15 yaşındaki ikiz kızları E.K. ve S.K.'ye cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklu yargılanan K.K. (46), 36 yıl 10 ay 15 gün hapis cezasına çarptırıldı. Savunmasında "Benim sevme şeklim böyle" diyen sanığa, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı avukatı Müjgan Bilgen Özen, "Bu nasıl sevmek?" diyerek, tepki gösterdi.

"Google'a 'salakşoför' yazınca ben çıkıyorum!"

Antalya’da İranlı bir turistin otobüste unuttuğu ve içerisinde 30 bin lirayı aşkın döviz bulunan cüzdanı bulup sahibine teslim eden şoför, bu sefer özel güvenlik görevlisinin unuttuğu cüzdanı bulup sahibine teslim etti.

Akdeniz’de 4.0 büyüklüğünde deprem!

Akdeniz'de Kandilli verilerine göre 4.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Merkez üssü Antalya Körfezi olan depremin derinliği 100 kilometre olarak açıklandı. İşte AFAD ve Kandilli Rasathanesi verilerine göre son depremler...

Ercan Kesal'dan 'Çukur'a yönelik eleştirilere yanıt

Yönetmen, oyuncu ve yazar Ercan Kesal, oynadığı 'Çukur' dizisine yönelik eleştirileri kabul etmediğini söyledi. Kesal, "Çukur'daki şiddet meselesi gündelik hayattaki şiddete göre kıyasladığında çok masum. Bütün işler bitti tek sıkıntı Çukur'daki silahlar ve ölen insan sayısı mı?" dedi. Kesal, artık dizi filmlerde yer almayacağını kaydetti.

Melih Gökçek’in araçları yıpranma yüzünden satılamadı

Başkanlık koltuğuna Mansur Yavaş'ın oturmasının ardından Ankara Büyükşehir Belediyesi, Melih Gökçek döneminde alınan araçları satışa çıkardı. Gökçek'in istifasından sonra da kullandığı araçlar, yıprandığı için satılamadı.

İSKİ’den İstanbulluyu rahatlatan açıklama: Su sorunu yok

İSKİ, yağışlı döneme girerken barajların yeterli dolulukta olduğunu ve İstanbul’u bekleyen su sıkıntısı bulunmadığını açıkladı. İSKİ Genel Müdür Yardımcısı Selami Taşer, “Kış aylarına yüzde 40’lı değerlerle girmek İstanbul için optimum seviyelerdir. Bugünde bu değerlerdeyiz” dedi.

Çin'de öğrencilere beyin dalgalarını ölçen cihaz taktıran ilkokul, ailelerin şikâyetiyle uygulamaya son verdi

Jinhua kentindekiŞiaoşun İlkokulu'nda okuyan öğrencilerin aileleri, bu cihazlarla çocuklarının beyinlerinin kontrol altına alınabileceğini söyleyerek şikâyette bulunununca, okul yönetimi uygulamaya son verdi. Okulda çalışan Zhang soyadlı bir öğretmen ise deneme amaçlı uygulamanın bir yıldırdevam ettiğini, cihazların olası yan etkileriyle ilgili olarak çocuklardan hiçbir şikâyet almadıklarını söyledi.

Mahkemeden Ensar ve Türgev'e protokol reddi!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun talimatıyla yapılan protokol anlaşmaları iptal edilen Ensar, TÜRGEV ve TÜGVA gibi vakıfların açtığı iptal davasında karar çıktı.
Gallery

İnternet Nasıl Çalışır

Newsletter