Turkish News Agency - TNA - THA

Turkish News - Türk Haber Ajansı - Haberler

Thursday, 12.12.2019, 12:51 AM (GMT)

Health - Sağlık

Dolar güne nasıl başladı?

TCMB'nin Perşembe günkü faiz kararının beklendiği piyasada dolar/TL 23 Ekim'den bu yana en yüksek seviye olan 5.80 civarındaki hareketini sürdürüyor.

İngiltere'de seçime bir gün kaldı, partiler seçmenlere neler vadediyor?

Ülkede son dönemin sonucu en çok merakla beklenen genel seçimine bir gün kaldı. Liderler yarın yapılacak erken seçimle ilgili kampanya faaliyetlerini bugün noktalayacak. İngiltere'de siyasi partiler bu kritik seçimde seçmenlere neler vadediyor? En çok tartışma yaratan vaatler hangileri? BBC Türkçe'den Emre Temel derledi.

Sözleşme uzatma sıkıntısı

Cumhuriyet.com.trCumhuriyet GazetesiSüper Lig'de sezona şampiyonluk parolasıyla başlayan Fenerbahçe’de Ozan Tufan’da performansıyla dikkat çekti. Ama yeni sözleşme işi sorun oldu.

“WADA Rusya'nın turnuvaya katılmasını engellemeyecek”

Dünya Dopingle Mücadele Kurumu (WADA) bugün İsviçre'nin Lozan kentinde yapacağı toplantıda, Rusya'nın 4 yıl boyunca tüm uluslararası spor müsabakalarından men edilip edilmemesiyle ilgili kararını açıklayacak. İngiliz Daily Telegraph gazetesi, alınacak karar ne olursa olsun Rusya'nın EURO 2020 finallerinde mücadele etmesinin engellenmeyeceğini yazdı.

Hatalı dönen TIR, ölüme neden oldu

Düzce TEM Otoyolu’nda yasak olmasına rağmen refüjde bulunan boşluktan diğer istikamete geçmeye çalışan TIR’a arkadan gelen yolcu otobüsü çarpması 2 kişi öldü, 35 kişi yaralandı.
Gallery

İnternet Nasıl Çalışır

Newsletter