Turkish News Agency - TNA - THA

Turkish News - Türk Haber Ajansı - Haberler

Saturday, 04.04.2020, 03:05 PM (GMT)

Search by date: 9/8/2019

THY'den yolcularına uyarı

Cumhuriyet.com.trCumhuriyet.com.trTürk Hava Yolları (THY) yolcularına yönelik bir uyarıda bulanarak Sosyal medya platformlarında “100. yıldönümümüzü kutluyor ve herkese 2 bedava bilet veriyoruz" paylaşımlarına dikkat edilmesi konusunda uyarıda bulundu.

Pakdemirli, Rus yangın söndürme uçaklarını inceleyecek

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Rus yapımı BE-200 yangın söndürme uçaklarını yerinde incelemek üzere yarın Rusya Federasyonu’nun Taganrog kentine gidecek. Pakdemirli’ye Savunma Sanayi Başkanlığı (SSB) ve Orman Genel Müdürlüğü uygulayıcı ekiplerinden oluşan heyet eşlik edecek.

Ankara’nın enerjisi ile coştuk

- A Milli Kadın Voleybol Takımı Başantrenörü Giovanni Guidetti:"Takımın yaptığıyla gerçekten çok mutluyum"- Kaptan Eda Erdem Dündar:"Ankara seyircisinin muhteşem enerjisi ve desteğiyle final oynamayı başardık"

Mor veÖtesi ile Ceza festivalde coşturdu

Nilüfer Müzik Festivali’nin ikinci gününde, mor ve ötesi grubu ile rap müziğin ünlü ismi Ceza, katılımcıları coşturdu. İkinci günde 12 sanatçı ve grup konser verdi.

EFEST tüm coşkusuyla devam ediyor

Selçuk Efes Festivali EFEST, devam ediyor. EFEST’in ikinci gününde antik kent, kapılarını Hayko Cepkin ve Mercan Dede’ye açtı.

Birinci Gökçe Özgül...

Kuşadası Belediyesi tarafından ve Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla 6 yıl aranın ardından yeniden kanatlanan 22. Altın Güvercin Beste Yarışması’nda birinciliği 25 yaşındaki Gökçe Özgül, “Sen Bana Canlı Lazımsın” isimli eseri ile kazandı.

Venediküzeri Toronto

Venediküzeri Toronto ya da Toronto üzeri Venedik demek doğru değil artık. Venedik yanında Toronto demek gerekir. Farklı kulvarlarda anlamsız bir yarışa girmekten vazgeçip, yıllar önce başladıkları flört ardından sürdürdükleri uzun balayı dönemi, giderek sağlam bir evliliğe dönüşmüş gibi görünüyor.
Gallery

İnternet Nasıl Çalışır

Newsletter