Turkish News Agency - TNA - THA

Turkish News - Türk Haber Ajansı - Haberler

Tuesday, 01.28.2020, 04:56 PM (GMT)

Entertaintment - Magazin

Çağlayan Adliyesi'nde intihar

İbrahim Özkan isimli yurttaş, Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'nda 7. kattan aşağı atlayarak yaşamına son verdi.

İlk neşter Nagatomo ve Mairano’ya

Cumhuriyet.com.trCumhuriyet GazetesiGalatasaray’da iki bek oyuncusu hedefte. Terim, Nagatomo’yu kenara alıyor. Mariano Şener iyileşinceye kadar mecburen oynayacak.

Doktor,çocuğunun annesi meslektaşını vurdu

AVCILAR'daözel bir tıp merkezinin sahibi olan doktor, yanında çalışan ve 3 yaşındaki çocuğunun annesi olduğu öğrenilen Azerbaycanlı kadın doktoru tabancayla vurarak ağır yaraladı.

Dolar güne nasıl başladı?

Dolar/TL bu sabah güne 5.77 seviyesinin hemen altında başladı. Piyasalar ABD ile ilişkileri ve küresel gelişmeleri izliyor.

Akbank Sanat’ta Romanya seçkisi

Akbank Sanat, 09-26 Kasım arasında güncel Romanya sinemasından 5 filme ev sahipliği yapacak. İstanbul “Dimitrie Cantemir” Romen Kültür Merkezi’nin katkılarıyla düzenlenecek etkinlikte sinemaseverler; “Konser”, “Moromete Ailesi 2”, “Öldürmeyeceksin”, “Yanımda” ve “PUP-O, MA !” adlıfilmleri izleme imkânı bulacaklar.

Fahrettin Altun'dan YİK sonrası açıklama

Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı. Toplantı sonrası açıklama yapan İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Toplantıda, Barış Pınarı Harekatı’nın bölgesel ve uluslararası yansımalarının yanı sıra Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile mücadele konuları ele alınmıştır" dedi.

İşsizin parası uçtu

İşsizlik Fonu’nda biriken para 130 milyar liraya ulaşırken işsizlere yapılan ödemeler “devede kulak” kaldı.

Yoksulluk artacak

Dünya Bankası’na göre, Türkiye ekonomisinde zorluklar devam ediyor. Yatırımlar azaldı. İşsizlik arttı. Ekonomideki olumsuzluklardan en fazla yoksul olan hanehalkları etkilendi.
Gallery

İnternet Nasıl Çalışır

Newsletter