Turkish News Agency - TNA - THA

Turkish News - Türk Haber Ajansı - Haberler

Thursday, 12.05.2019, 05:23 PM (GMT)

Health - Sağlık

Bekaret testi: Rapçi T.I.'ın açıklamalarının ardından New York'ta bekaret testi yasaklanabilir

ABD'li rapçi T.I.'ın 18 yaşındaki kızını her yıl jinekoloğa götürerek bekaret testi yaptırdığını açıklamasının ardından New York eyaleti bu testleri yasaklamayı düşünüyor. Uzmanlar bu uygulamanın kadınların haklarına aykırı olduğunu, tıbbi bir faydasının olmadığı gibi kadınlar üzerinde zarar verici etkiler bırakabileceği çağrısıyla dünya çapında yasaklanmasını talep ediyor.

Vekillere 8 milyon liraya yeni lokanta yapılıyor

Cumhuriyet.com.trCumhuriyet GazetesiYedi lokanta ile milletvekilleri, seçmenler ve personele hizmet veren TBMM’de 8. lokanta da açılıyor. 5 ayda yapımı tamamlanması planlanan lokanta 550 kişilik.

Şule Çet'in davasında kritik gün

Şule Çet’in hayatını kaybetmesine ilişkin görülen davada bugün kararın çıkması bekleniyor. Ailenin avukatlarından Tatar, cezada indirim uygulanmaması gerektiğini belirtti.

Meteoroloji'den karla karışık yağmur uyarısı!

Meteoroloji son hava durumu tahminlerini açıkladı... Yayınlanan son verilere göre soğuk havanın etkisi altına giren Türkiye'nin batısında, akşam saatlerinden itibaren yağış bekleniyor. Yağışların Trakya, Marmara'nın güneydoğusu, Batı Karadeniz'in iç kesimleri ile Kütahya ve Eskişehir çevrelerinde karla karışıkyağmur ve yer yer kar şeklinde olacağı belirtiliyor.İşte 3 Aralık il il hava durumu tahminleri...
Gallery

İnternet Nasıl Çalışır

Newsletter