Turkish News Agency - TNA - THA

Turkish News - Türk Haber Ajansı - Haberler

Friday, 11.15.2019, 08:15 PM (GMT)

Columnists - Yazarlar

Belediye otobüsü otomobile çarptı: 1'i ağır 3 yaralı

Cumhuriyet.com.trCumhuriyet GazetesiEyüpsultan'da TEM Bağlantı Yolu Edirne istikametinde belediye otobüsü aynı yönde ilerleyen bir otomobile arkadan çarptı. Çarpmanın etkisiyle otomobilde bulunan 3 kişi araçta sıkıştı. Sıkıştıkları yerden itfaiye ekipleri tarafından kurtarılan yaralılar hastanelere kaldırılarak tedavi altına alındı. Yaralılardan birinin durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Pakdemirli kendini savundu:‘Zaman kötü’

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, bakanlığının bütçesinin görüşmeleri sırasında, tarımda büyük bir çöküşün yaşandığına dair eleştirilere yanıt verirken “Çok güzel ve iyi bir zamanda belki bakanlık görevini devralmadık” diye konuştu.

Manidar istifa

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın avukatları, devlet büyüklerinin kriptolu telefonlarının usulsüz dinlenmesine ilişkin davada, müşteki eski bakanlar Ali Babacan, Sadullah Ergin ve Beşir Atalay’ın avukatlığından istifa etti. Bu kararın, üç ismin AKP’den istifa edip yeni parti hazırlıkları yaptığı bir süreçte gelmesi dikkat çekti.

Kılıçdaroğlu: Elleri boş döndüler

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın ABD ziyaretini de değerlendiren Kılıçdaroğlu’nun “Gittiler hiçbir sonuç alamadan elleri boş geri döndüler” dediği ifade edildi.

Kadınların teleferik direnişi

Kırkpınar Mahallesi’nden başlayan teleferik projesi 1400 metre yukarıya çıkarak Mahmudiye İncebel mevkiindeki ormanlık alana ulaşıyor. Proje için 500’den fazla ağaç yer değiştirecek. Bir kısım ağaç da kesilecek.

Soylu'dan Rabia Naz açıklaması

BabaŞaban Vatan ve gazetecilerin gözaltına alınmasının ardından Süleyman Soylu'dan Rabia Naz Vatan hakkında açıklama geldi. Soylu, "Bu meseleyi kapatabilecek Türkiye'de bir güç yok. Böyle bir vicdan da yok. Bu konu sosyal medyanın malzemesi değil adaletin işidir" dedi.
Gallery

İnternet Nasıl Çalışır

Newsletter