Turkish News Agency - TNA - THA

Turkish News - Türk Haber Ajansı - Haberler

Wednesday, 09.30.2020, 04:09 PM (GMT)

Operasyon bölgesinden görüntü paylaşmak suç mu?

Yargıtay, Facebook’ta fotoğraf paylaştığı için “Emre itaatsizlikten yargılanan bir askere verilen cezayı bozdu. Ancak sosyal medya uzmanı Avukat Rıdvan Yıldız’ın özellikle operasyondan paylaşım yapan askerlere uyarıları var.

Cumhuriyet’in haberi Meclis’in gündeminde

Gazetemiz Cumhuriyet’in kamuoyuna duyurduğu, Wushu Federasyonu’ndaki ayrımcılık skandalı iddiası büyük yankı uyandırırken, CHP milletvekili Murat Bakan, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun yanıtlaması için TBMM’ye soru önergesi verdi.

Cumhurbaşkanlığına kritik 9 soru

CHP Milletvekili Özgür Karabat Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'ın yanıtlaması istemiyle Meclis'e verdiği soru önergesinde İdlib'te Suriye ordusunun saldırısı sonucu 34 Türk askerinin şehit olmasının ardından Hatay Valisi Rahmi Doğan'ın yaptığı çelişkili açıklamalara dikkat çekti ve Oktay'a 9 kritik soru sordu.

Akıl hastanesinde oda arkadaşının gözlerini oymuştu... Kan donduran detaylar ortaya çıktı

Adana Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı Hastanesi'nde yatarak tedavi gören Sultan Güner'in (57) iki gözünü parmaklarıyla oyan şizofreni hastası N.K.'nin (36), 5 yıl önce de babaannesi K.K.'yi (85) başına baltayla vurarak öldürdüğü ortaya çıktı. N.K.'nin daha önce de ruh sağlığı hastanesinde bir başka kadın hastanın gözlerini diş fırçasıyla oymaya çalıştığı öne sürüldü.
Gallery

İnternet Nasıl Çalışır

Newsletter