Turkish News Agency - TNA - THA

Turkish News - Türk Haber Ajansı - Haberler

Thursday, 07.02.2020, 09:46 AM (GMT)

Barış Terkoğlu - Kavakçı ailesinin bilinmeyen dayıları

Kavakçı ailesinin bilinmeyen dayıları -“Hangi buyrukları” diye sordu adam.İsaşu karşılığı verdi: “ ‘Adam öldürmeyeceksin, zina etmeyeceksin, çalmayacaksın, yalan yere tanıklık etmeyeceksin, annene babana saygı göstereceksin’ve

Fransa'da 1 ton kokain ele geçirildi

İçinde palmiye ağacı özleri bulunan 15 çuvala gizlenmiş 1 ton 66 kilogram uyuşturucunun yaklaşık 74 milyon avro değerinde olduğu açıklandı

ABD'de 6 polis silahla vuruldu!

ABD'nin Pensilvanya eyaletindeki Philadelphiaşehrinde bir eve düzenlenen uyuşturucu operasyonu sırasında en az 6 polis silahla vurularak yaralandı. Polis memurları saldırganı teslim olmaya ikna etmeye çalışırken, çatışmanın sürdüğü bildirildi.

Finale davetsiz misafir

UEFA Süper Kupa finalinin 14. dakikasında tribünden atlayan bir Chlesea taraftarı kendini Liverpool filelerine atmak istedi. Ancak güvenlik güçleri taraftarı çizgide yakaladı.

Nusaybin'de eski gümrük kapısında yangın

Suriye'nin Kamışlı ilçesi ile Mardin'in Nusaybin ilçesi arasındaki sınır bölgesinde bulunan eski gümrük kapısında çıkan yangın korkuya neden oldu. Sınır karakolu ve gümrük binalarının yanma tehlikesi geçirdiği yangın, çok sayıda itfaiye ve TOMA'nın müdahalesiyle kontrol altına alındı.

Bodrum’da Mabel Matiz coşkusu

Kerki Solfej’in Bodrum Antik Tiyatro’da düzenlediği açık hava konserlerinin önceki akşamki konuğu Mabel Matiz oldu.
Gallery

İnternet Nasıl Çalışır

Newsletter