Turkish News Agency - TNA - THA

Turkish News - Türk Haber Ajansı - Haberler

Wednesday, 07.08.2020, 07:16 AM (GMT)

Search by date: 6/1/2019

Bayram trafiğinde ilk günden 29 kaza: 12 ölü, 83 yaralı

Cumhuriyet.com.trCumhuriyet.com.trRamazan Bayramı tatilinin 9 gün olması ile dün mesai bitimiyle yola çıkan sürücüler yoğun trafik oluştururken, çok sayıda trafik kazası da meydana geldi. Dün saat 18.00’den tatilin ilk günü olan bugün saat 18.00'e kadar meydana gelen 29 trafik kazasında 12 kişi yaşamını yitirdi, 83 kişiyaralandı.

Iğdır'da şehit olan Jandarma Uzman Çavuş İbrahim Alıcı'nın evinde yas var

Iğdır'da, Türkiye-İran sınırında güvenlik güçleriyle teröristler arasında çıkan çatışmada şehit olan 3 askerden Jandarma Uzman Çavuş İbrahim Alıcı'nın (26) acı haberi, memleketi Tokat'ın Erbaa ilçesindeki ailesine ulaştı. Tarlada çalışırken oğullarının şehit olduğu haberini alan anne ve baba gözyaşlarını tutamadı.

FETÖ borsası sanığının ölümünde flaş gelişme... Suçunu itiraf etti

İzmir'de, "organize suç örgütü" davasında elektronik kelepçe takılarak adli kontrol şartı uygulanan ve FETÖ borsası davasında da yargılanan iş insanı Ahmet Kurtuluş'un yaşamını yitirdiği silahlı saldırıya ilişkin 5 kişi gözaltına alındı, olayda kullanıldığı değerlendirilen tabanca ile şarjör de ele geçirildi.

KOSGEB 57 uzman yardımcısı alacak

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) uzman yardımcısı alacağını duyurdu.
Gallery

İnternet Nasıl Çalışır

Newsletter