Turkish News Agency - TNA - THA

Turkish News - Türk Haber Ajansı - Haberler

Friday, 12.06.2019, 06:02 PM (GMT)

Search by date: 8/13/2019

Trump vergileri erteledi

ABD Ticaret Temsilciliği (USTR), Mayıs ayında yayınlanan ve “sağlık, güvenlik, ulusal güvenlik ve başka faktörlere sahip” bazı Çin ürünlerine uygulanacak olan ek gümrük vergilerinin ertelendiğini duyurdu.

Kirazlı'dan da AKP çıktı

Kirazlı’da altın madeninde altyapı ve toprak işlerini yürüten Çiftay Şirketi’nin ortağının AKP Ankara Milletvekili Asuman Erdoğan’ın eşi Rizeli Fatih Erdoğan’a ait Pasifik İnşaat olduğu belirlendi.

Tel Aviv’de ‘Refleks’ sergisi

NOKS Bağımsız Sanat Alanı, Türkiye’den fotoğraf ve video sanatçılarıyla birlikte Tel Aviv, İsrail’deki Indie Gallery’de karma bir sergi düzenliyor.

Aspendos için reklam filmi

26. Uluslararası Aspendos Opera ve Bale Festivali, DOB Genel Müdürü, tenor Murat Karahan’ın pilot, sanatçıların ise yolcu rolünde THY uçağında çektikleri videoyla dünya semalarında tanıtılıyor.

Şevval Sam: Bari oksijenimizi bize bırakın

Müzisyen ve oyuncu Şevval Sam, bu topraklarda peşine düştüğü seslerle ve Türkiye'nin her bölgesinden şarkılarıyla 20 Ağustos akşamı sahnede. Aşık Veysel'e, Neşet Ertaş'a selamların yollanacağı, Kâzım Koyuncu'nun, Ahmet Kaya'nın anılacağı; Karadeniz'den Anadolu'ya, oradanTrakya'ya uzanacak müzik yolculuğu Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda dinleyicisiyle buluşacak.

Son 4 ayda 3 ambulans yandı

CHP Ankara Milletvekili Gamze Taşcıer, Türkiye’de yaşanan ambulans yangınlarına yönelik bir rapor hazırladı.
Gallery

İnternet Nasıl Çalışır

Newsletter