Turkish News Agency - TNA - THA

Turkish News - Türk Haber Ajansı - Haberler

Monday, 09.21.2020, 12:09 AM (GMT)

Tiyatroya yüzde 20 zam...

Devlet Tiyatroları 1 Ekim’de perdelerini açıyor. Genel Müdür Mustafa Kurt, bu sezon bilet fiyatlarında yüzde 20 oranında artışa gittiklerini açıkladı.

Memur-Sen, Kamu Görevlileri Hakem Heyetine başvurdu

Cumhuriyet.com.trCumhuriyet.com.trMemur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Hacı Bayram Tonbul, Kamu Görevlileri Hakem Heyetine başvuruya ilişkin, "Kamu iş vereni nasıl bir tespit tutanağı tutmuşsa biz de uzlaşılan ve uzlaşılmayan konularla ilgili içeride yapılan görüşmeler konusunda kendi tutanağımızı tuttuk. Kamu Hakem Kurulunun bunları geçmişte olduğu gibi kabul etmesi konusunda elimizden gelen gayreti göstereceğiz." dedi.

Meteoroloji'den sağanak uyarısı

Orta ve Doğu Karadeniz ile Ankara, Sivas, Erzincan, Erzurum, Ardahan ve Kars çevrelerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak bekleniyor.

TFF'den Emine Bulut kararı

Türkiye Futbol Federasyonu, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile yapılan görüşme sonucu 10 yaşındaki kızının gözü önünde bıçaklanarak öldürülen Emine Bulut için bu haftaki maçları 1 dakika geç başlatma kararı aldı.

Tunç Soyer'in en büyük vaatlerindendi... 'Masal Evi' açıldı

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer seçim sürecindeki en önemli vaatlerinden birini hayata geçirdi. Çocukların sosyal gelişmeleri için uygun koşulları sağlamak, annelere mesleki eğitim ve beceri kazandırmak için kurulan “Masal Evi” projesi Konak Toros’ta açıldı.
Gallery

İnternet Nasıl Çalışır

Newsletter