Turkish News Agency - TNA - THA

Turkish News - Türk Haber Ajansı - Haberler

Tuesday, 04.07.2020, 06:44 PM (GMT)

Search by date: 3/13/2020

MHP'li belediye başkanı partisinden ihraç edildi

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, Kadın Milli Voleybol takımının kıyafetleriyle ilgili sosyal medyadan yaptığı paylaşım sonrasında sevk edildiği Disiplin Kurulu tarafından MHP’den ihraç edildi.

Shane Larkin: Dünya erteledi, Türkiye hala maç yapıyor!

Anadolu Efes'in yıldız basketbolcusu: “Dünyadaki diğer ligler ertelenmiş ya da askıya alınmışken Türkiye Ligi'nin neden hala devam ettiğini anlayamıyorum. Virüs, daha fazla kontrol altına alınana ya da daha iyi anlaşılana kadar liglerin ertelenmesi ya da askıya alınması gerektiğine inanıyorum"

Mersin’de koronavirüs önlemleri

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, koronavirüs tedbirleri kapsamında su borcundan dolayı su kesintisi yapmayacaklarını, borç nedeniyle suyu kesilenlere de yeniden su vereceklerini açıkladı.

Emekçi ne yapacak?

Cumhuriyet GazetesiCumhuriyet Gazetesiİşyerleri tuvaletlerinde hijyenik ortam ve malzeme yetersiz. Yemekhane-dinlenme alanları ortak ve kalabalık. Okullar ve kreşler tatil edildiğinde çalışan anne ve babaların çocuklarına kimlerin bakacağı sorun yarattı. Uzmanların önerdiği 1 metrelik mesafe toplu taşıma araçlarında yok.

İtalya'da bir günde kaydedilen en yüksek ölüm!

İtalya’da yeni tip koronavirüsten (Kovid-19) yaşamını yitirenlerin sayısı 250 kişi artarak, 1266'ya yükseldi. Ülkede, 3 hafta önce görülmeye başlayan Kovid-19 nedeniyle bilanço ağırlaşmaya devam ederken, bugün bir günde kaydedilen en yüksek ölüm sayısına ulaşıldı.
Gallery

İnternet Nasıl Çalışır

Newsletter