Turkish News Agency - TNA - THA

Turkish News - Türk Haber Ajansı - Haberler

Sunday, 02.28.2021, 04:00 PM (GMT)

İmamoğlu'ndan Erdoğan'a 'Sisi' yanıtı

Seçilmiş İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın "Pazar günü Sisi’yi mi seçeceğiz, Binali Yıldırım’ı mı" sözlerine yanıt verdi. İmamoğlu, "Milletimiz ismimi çok iyi biliyor, çok da sevdi" ifadelerini kullandı.

KONDA: Ekremİmamoğlu yüzde 54, Binali Yıldırım’ın yüzde 45

YSK’nin tartışmalı kararıyla tekrar yapılacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye başkanlığı seçimlerine 4 gün kala KONDA Araştırma, İstanbul seçimine ilişkin anket sonuçlarını paylaştı. KONDA'nın son paylaştığı ankete göre, kararsızlar orantılı bir şekilde dağıtıldığında Ekrem İmamoğlu yüzde 54, Binali Yıldırım’ın yüzde 45 oy oranına ulaştığı ifade edildi.

Kadın doktoru döven 2 kız kardeşe tahrik indirimi

EDİRNE Sultan 1'inci Murat Devlet Hastanesi'nde Göğüs Hastalıkları bölümünde görevli Uzm. Dr. Tuba Çıkmaz'ı döverek yaraladıkları gerekçesiyle tutuksuz yargılanan Songül (38) ve Zümrüt Üzümkoparan (21) kardeşlere mahkeme 'haksız tahrik' indirimi uygulayarak 1 yıl 10 ay 15'ergün hapis cezası verdi.

Öztin Akgüç - Niçin E. İmamoğlu?

Cumhuriyet.com.trCumhuriyet.com.trNiçin E. İmamoğlu? -İsmet Paşa“geçmişte ne yaptıysa gelecektede onu yapar” öngörüsü, özdeyişi ileCevdet Sunay’ın ikinci kez cumhurbaşkanı seçilmesini önlemişti. Paşa’nın öngörüsü, özdeyişi yapılaca...

Ataol Behramoğlu - Taşlar ve köpekler

Taşlar veköpekler -Nasreddin Hoca, halk zekâsının mizah alanında eşsiz denebilecek örneğidir.Böyle bir zekâyı yaratabilen bir halkın bugün zekâ yoksunu bir konuma savrulmuş olması ise yürekler acısıdır.Halk insanlarının bulu...
Gallery

İnternet Nasıl Çalışır

Newsletter